اخبار

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شبکه بهداشت شهرستان شمیرانات

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شبکه بهداشت شهرستان شمیرانات
در نشست مشترک واحدهای غذا و داروی شبکه های تحت پوشش دانشگاه، از عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، در این  نشست  مسئول مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی شبکه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در شکست کرونا و تبریک ایام الله دهه فجر به مساله برگزاری منظم کمیته های پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور شهرستان شمیرانات با همکاری بهینه سازمان های شهرستان ازجمله فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، اداره صنعت و معدن، اتاق اصناف و اداره تعزیرات اشاره کرد. اقدام های آموزشی و فرهنگی واحد معاونت غذا و داروی شبکه به مناسبت 12 تیر ماه سالروز فرمان معظم رهبری درباره پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور با حضور فعال دکتر عموزاده، مبارزه با اقلام بهداشتی ویژه کرونا، توجه به پروتکل های بهداشتی واحدهای تولید و توزیع مواد غذایی مطابق با بخشنامه های مصوب سازمان غذا و دارو از دیگر محورهای صحبت ها بود.

همچنین به مساله اعطای  گواهی نامه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محورو ادامه روند توجه به این مساله مهم در سال1400با در نظر گرفتن اولویت های منطقه تحت پوشش  اشاره شد.

لازم به یادآوری است شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در یکساله اخیر حدود 300 بازدید ویژه کرونا و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور انجام داده است.

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید