اخبار

در حاشیه دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات:

علی پناه: می توانیم کرونا را در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه به یک فرصت تبدیل کنیم

علی پناه: می توانیم کرونا را در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه به یک فرصت تبدیل کنیم
در حاشیه دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، از کتابخانه سیار "یار مهربان 10" رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، همزمان با برگزاری دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، کتابخانه سیار "یار مهربان 10" افتتاح شد.

در این مراسم که سه شنبه 28 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات برگزار شد، سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان، محمدهادی ناصری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، عبدالرضا علی پناه دبیر انجمن کتابخانه های عمومی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، جمعی از مسئولان شهرستان و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شمیرانات حضور داشتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در حاشیه این جلسه ضمن تاکید بر توجه به فضای مجازی در گسترش فرهنگ مطالعه گفت: با شیوع بیماری کرونا برنامه ها و طرح های این اداره در سطح شهرستان در راستای موضوع کتاب و کتابخوانی تعطیل نشد و  اجرای برنامه ها از طریق پویش های کتابخوانی در فضای مجازی ادامه پیدا کرد.

علی پناه در ادامه گفت: اگر برنامه ریزی درستی داشته باشیم ، می توانیم تهدید کرونا را در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به یک فرصت تبدیل کنیم.

بنا بر این گزارش، در ادامه این جلسه از کتابخانه سیار "یار مهربان 10"  که در حقیقت نخستین کتابخانه سیار شمیرانات و دهمین کتابخانه سیار استان محسوب می شود رونمایی شد که از این پس اهالی فرهنگ دوست شمیرانات می‌توانند از خدمات کتابخانه‌ای آن بهره‌مند شوند

کتابخانه سیار "یار مهربان 10" با بیش از 2000 جلد کتاب در رده‌های سنی مختلف، در زمینه های فرهنگی و هنری نیز فعال خواهد بود که شهروندان می‌توانند با مراجعه به محل‌های مراجعه این کتابخانه سیار‌، کتاب‌های مورد نیاز خود را امانت بگیرند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید