اخبار

در چهارمین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شمیرانات مصوب شد:

فرهنگ سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی

فرهنگ سازی در تقبیح  فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی
چهارمین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شمیرانات با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران؛ در ابتدای جلسه علی پناه دبیر کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تبریک دهه مبارک فجر با قرائت دستور جلسه به شرح مجموعه راهبردها، برنامه ها، اهداف کیفی و کمی و فعالیت های فرهنگی کمیته پرداخت.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در ادامه به ارائه آموزش و ترویج باورهای عمومی درخصوص مصرف کالای ایرانی و تقبیح کالای قاچاق تاکید کرد.

سالکی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر و با تاکید بر ضرورت پیشگیری و اقدام مناسب در مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در حوزه فرهنگی در سطح سازمان ها اقدامات لازم انجام می شود لیکن باید جدی تر به این موضوع پرداخته شود و جزء اولویت های برنامه های دستگاه های اجرایی قرار گیرد به طوری که مردم با علم و بصیرت و رغبت کامل برای خرید کالای تولید داخل اقدام نمایند.

در پایان جلسه و پس از بحث وتبادل نظر، اعضای کمیته مصوب کردند تا اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف با ارسال پیامک به واحدهای صنفی و  طراحی، چاپ و توزیع پوستر و بروشور و تولید محتوا و موشن گرافی نسبت به فرهنگ سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی اقدام نمایند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید