اخبار

در مراسم اختتامیه دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات عنوان شد:

عبدالرضا علی پناه: هنرمندان به دنبال کشف زیبایی هستند

عبدالرضا علی پناه: هنرمندان به دنبال کشف زیبایی هستند
برگزیدگان دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و مهدی کاظمی مسئول انجمن موسیقی شهرستان مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، مراسم اختتامیه دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات با معرفی و تجلیل از برگزیدگان در دهمین روز دهه مبارک فجر سه شنبه 21 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات این اداره و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به صورت محدود برگزار شد.

در ابتدای مراسم علی پناه ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: ما با توجه به شیوع کرونا در نظر گرفتیم که با شیوه‌ای جدید و از طریق فضای مجازی این مسابقات را برگزار کنیم و بحمداله با استقبال خوبی نیز همراه بود و در سال آینده نیز برگزاری این مسابقات در سازها و بخش های دیگر موسیقی ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در ادامه بیان کرد: هنرمندان به دنبال کشف زیبایی هستند و تلاش می کنند پیام خداوند را با هنر زیبا به مخاطب برسانند و هنر موسیقی در این حوزه پیشگام است.

وی در ادامه ضمن خسته نباشید و تشکر از مسئول انجمن موسیقی شمیرانات، همکارانشان و هیئت داوران بابت برگزاری این پویش ابراز امیدواری کرد که در سال های آتی اسامی شرکت کنندگان و برندگان این مسابقه را در سطح های بالاتر عرصه موسیقی بشنویم.

مهدی کاظمی مسئول انجمن موسیقی شمیرانات نیز با ابراز خرسندی از استقبال بی نظیر هنرمندان در دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات گفت: شما عزیزان که در این مسیر قدم برداشته اید بدانید که راه درستی را انتخاب کردید و امیدوارم با همت و پشتکارتان و آموزش مستمر و پرورش توانایی های خود به افق های روشن پیش رو برسید.

دومین پویش مجازی موسیقی ویژه هنرجویان ساز گیتار گلاسیک در دو رده سنی 15 تا 19 سال و 20 تا 28 سال از طریق فضای مجازی توسط انجمن موسیقی شمیرانات و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در پاییز سال جاری برگزار شد که پس از بررسی داوران از بین 147 اثر، 18 نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

در رده سنی 15 تا 19 سال ایلیا ذاکری، دانیال نعمتی، آریا قریشی، علی معدن کن، متین جعفری،  آرین انتظاری، وحید زنجانی و فاطمه صمدی و در رده سنی 20 تا 28 سال علیرضا محمدی، محمدعلی کلانتری، اهورا آذربین، رامتین شیخوان، شهرزاد شاهزاده صفوی، محمدامین عسگری، فاطمه فتحی و حامد زارع به عنوان نفرات برتر مرحله نخست انتخاب شدند.

در مرحله پایانی و در رده سنی 15 تا 19 سال آریا قریشی رتبه  اول، علی معدن کن رتبه دوم و آرین انتظاری و محمد متین جعفری مشترکاً رتبه سوم و در رده سنی 20 تا 28 سال اهورا آذربین رتبه اول، حامد زارع رتبه دوم و محمدامین عسگری و علیرضا محمدی مشترکاً با کسب رتبه سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین هیئت داوران در رده سنی زیر 15 سال آنیسا عباسی، محمدعرفان کرمی، مهیار زلفی، محمدعطا حسینی، امیرحسین عاصیان، محمدپارسا حاجی نسب، هلنا عباسی، آوینا شهبازی، بابک اکبری، ایلیا تورانی، مهتاب موسوی، الیما مومنی، آنیسا محمدیان و بردیا نادری را شایسته تقدیر دانستند و از ایشان تجلیل به عمل آمد.

در ادامه مراسم استادان محسن محترمی، عطا رستگار و مجید رادمرد، دواران دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات مورد تقدیر قرار گرفتند.

شایان ذکر است در اولین پویش مجازی موسیقی که در آغاز شیوع کرونا و از طریق فضای مجازی توسط انجمن موسیقی شمیرانات و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در بهار سال جاری برگزار شد، در بخش پیانو 116 اثر و در بخش تنبک 83 اثر به دبیرخانه این پویش ارسال شد که در تاریخ 2 تیرماه سال جاری مراسم اختتامیه آن به صورت محدود و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن احتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات برگزار شد و از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید