اخبار

در راستای مصوبات کمیته فرهنگی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شمیرانات:

راهکارهای پیشگیری و مبارزه با اقلام قاچاق سلامت محور بررسی شد.

راهکارهای پیشگیری و مبارزه با اقلام قاچاق سلامت محور بررسی شد.
در راستای مصوبات کمیته فرهنگی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شمیرانات راهکارهای پیشگیری و مبارزه با اقلام قاچاق سلامت محور بررسی شد.

 

همزمان با سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی پنجمین جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور در تاریخ 12 بهمن ماه 99 در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شمیرانات برگزار شد.

دکتر ایمان عموزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در این  نشست ضمن عرض تبریک به اعضای کمیته به مناسبت یوم الله 12 بهمن ماه گفت: 12 بهمن یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر کشور ما می باشد  و شور و شوق مردم درباره آن رویداد وصف ناپذیر بود.

وی درباره لزوم پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور در منطقه تحت پوشش شبکه اظهار داشت: "همه تلاش ها باید در راستای ترغیب و اطلاع رسانی به مردم منطقه تحت پوشش در استفاده از کالاهای تولید داخل و آگاهی رسانی به عموم مردم در عدم استفاده و بکارگیری کالاهای قاچاق باشد وی  ادامه داد: با توجه به وضعیت حساس فعلی این مساله خطیر  و مهم برعهده سازمان های دخیل در این مورد است که تا حد امکان استفاده از کالاهای داخلی و برداشتن گامی موثر برای استفاده از کالاهای تولید داخل را اشاعه دهند . "

در این نشست که با محوریت  پیگیری مصوبات کمیته قبل همراه بود ارایه راهکارهای لازم برای مساله پیشگیری با قاچاق اقلام سلامت محور(بحث آموزش، زمینه سازی فرهنگی،استفاده از ظرفیت های بالقوه شهرستان در زمینه پیشگیری ) ،آسیب شناسی بحث پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور با توجه به وضعیت کروناارائه شد. بحث و بررسی پیگیری مصوبات کمیته قبل ،آسیب شناسی سطح عرضه اقلام سلامت محور در منطقه تحت پوشش ،بررسی نقش راهبردی سازمانها در سطح عرضه اقلام سلامت محور  از دیگر مسائل مطرح شده بود.

 لازم به ذکر است معاون اداره صنعت و معدن ،معاون اتاق اصناف ، مسئول مواد غذایی و آرایشی وبهداشتی شبکه، نماینده معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  در این نشست حضور داشتند.

پیرو این نشست نیز  یک جلسه ویدئو کنفرانس درباره نحوه ثبت محصول در سامانه TTAC ،کد IRC از ساعت9-11 در شبکه برگزار شد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۰:۲۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید