اخبار

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود:

نخستین پویش مجازی «گلستان خوانی» در شمیرانات

نخستین پویش مجازی «گلستان خوانی» در شمیرانات
مسئول انجمن مفاخر فارسی زبان شمیرانات: پویش مجازی «گلستان خوانی» در شمیرانات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، زهره خسروانی کارشناس ادبی و مسئول انجمن مفاخر فارسی زبان شهرستان شمیرانات گفت: همزمان با فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر نخستین پویش مجازی «گلستان خوانی» ویژه سنین زیر 18 سال توسط این انجمن و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این پویش را آشنایی نوجوانان و جوانان با گلستان سعدی و مبانی مرتبط با اندیشه‌های شیخ اجل سعدی شیرازی برشمرد و گفت: پیش از این نیز سعی کردیم در این انجمن با برگزاری دوره های مثنوی خوانی و حافظ خوانی، آموزه‌های مفاخر فارسی زبان را به زبانی روشن و ساده در معرض فهم و دریافت مخاطبان علاقه مند قرار دهیم.

خسروانی در خصوص شرایط شرکت در این پویش یادآور شد: علاقه مندان می توانند حداکثر دو حکایت از گلستان را خوانش داشته باشند و در قالب فایل صوتی تا تاریخ 24 بهمن ماه 1399 به همراه درج کامل اطلاعات فردی و تماس به نشانی پست الکترونیکی shemiranat.tehran@farhangmail.ir ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

مسئول انجمن مفاخر فارسی زبان شهرستان شمیرانات در پایان یادآور شد: از افرادی که فایل صوتی آنها توسط هیات داوران برگزیده شود تقدیر به عمل می آید.

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید