اخبار

به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه اینترنتی کتابخوانی در شمیرانات برگزار می شود

به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه اینترنتی کتابخوانی در شمیرانات برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: مسابقه اینترنتی کتابخوانی با عنوان «راز نماز» به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان شمیرانات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران در این خصوص گفت:  این اداره در نظر دارد همزمان با چهل و دمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز نماز» با محوریت کتاب پرتوی از اسرار نماز نوشته حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شمیرانات برگزار نماید.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را  تعمیق و ترویج فرهنگ کتابخوانی درجامعه به خصوص  در میان جوانان خواند و اظهار داشت: یکی از بهترین روش های ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه برگزاری پویش ها و مسابقات کتابخوانی می باشد که باعث افزایش اطلاعات عمومی مردم می شود.

علی پناه در ادامه گفت: علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند از تاریخ 12 تا 24 بهمن ماه 1399 به آدرس مسابقات الکترونیکی کتابخوانی به نشانی samakpl.ir مراجعه نمایند یا جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

وی در پایان یادآور شد به برگزیدگان مسابقه جوایزی اهدا خواهد گردید.

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید