اخبار

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در راستای حمایت از فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در راستای حمایت از فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی
در نشستی با حضور فرماندار شمیرانات و دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از اقدامات صورت گرفته در توسعه زیرساخت‌های فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، جلسه بررسی راهکارهای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در شمیرانات با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان، علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محمدهادی ناصری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران و عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات صبح روز شنبه ۶ دی‌ماه ۹۹ در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد.

فرماندار شمیرانات ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته با اشاره به ضرورت افزایش سرانه مطالعه در منطقه تأکید کرد: شاخص کتاب و کتاب‌خوانی از دیرباز در فرهنگ کهن ایران از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و امروز برای نسل جوان نیاز است که با اجرای طرح‌های جذاب این فرهنگ را توسعه دهیم.

ساداتی ابراز کرد: شمیرانات آمادگی اجرای طرح‌های مختلف را در راستای ارتقای شاخص‌های مطالعه و تبیین فرهنگ کتاب‌خوانی دارد.

این مقام مسئول همچنین تقویت کتابخانه‌های عمومی شمیرانات را خواستار شد و تصریح کرد: با توجه به روستاهای متعدد در شمیرانات تأمین منابع کتاب در کتابخانه‌های عمومی در روستاها احساس می‌شود که باید موردتوجه قرار گیرد.

سید مهدی ساداتی در پایان جلسه به‌پاس تلاش‌های صورت گرفته در توسعه زیرساخت‌های فرهنگ کتاب‌خوانی و ارتقاء سطح فرهنگ مطالعه با اهداء لوح سپاس از محمدهادی ناصری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران و عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات تقدیر کرد.

۷ دی ۱۳۹۹ ۰۰:۰۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید