اخبار

عبدالرضا علی‌پناه: در حمایت از نویسندگان جوان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

عبدالرضا علی‌پناه: در حمایت از نویسندگان جوان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم
مراسم روز نویسندگان جوان به مناسبت هفته پژوهش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، به مناسبت هفته پژوهش و با هدف حمایت از نویسندگان جوان، صبح روز 26 آذر مراسمی با حضور عبدالرضا علیپناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، دکتر آصفی مسوول انجمن ناشران آموزشی و نویسندگان جوان کشور، نسرین تیموریان دبیر جام باشگاههای کتابخوانی و جمعی از نویسندگان جوان و با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران برگزار شد.

در ابتدای برنامه عدالرضا علی پناه ضمن اعلام حمایت از نویسندگان جوان بیان داشتند: این عزیزان که علاقهمند به تولید و نشر کتاب هستند در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی نیز نقش بهسزایی در جامعه ایفا میکنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات بیان داشت: امید است با اشاعه فرهنگ کتابخوانی بخصوص در قشر جوان شاهد تربیت جوانانی باشیم که با پشتوانه کتاب به مهارتهای فردی سواد علمی و اجتماعی دست یابند و همه ما وظیفه داریم در راستای ارتقاء سطح علمی و کیفی این مجامع تلاش کنیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.

علی پناه خاطر نشان کرد: مراسم روز نوبسندگان جوان از جمله برنامههایی می باشد که امروز با هفته پژوهش در این اداره کلید خورد و به امید حق در آینده ادامه خواهد داشت و برنامههایی در خصوص رونمایی و نقد بصورت مجازی یا حضوری برای جوانان نویسنده تدارک دیده خواهد شد.

همچنین در ادامه  مراسم زهره خسروانی مسئول انجمن مفاخر فارسی زبان شمیرانات به مناسبت  همزمانی این برنامه با روز بزرگداشت مولانا با ابراز ارادت به این شاعر عارف و بلند آوازه، ضمن شعر خوانی به بیان دیگاه عرفانی مولانا به مرگ پرداختند.

در ادامه مراسم هر کدام از نویسندگان با بیان و معرفی آثار خود دلیل علاقه خود را به امر نویسندگی بیان داشتند و با امید و نشاط  اعلام کردند که در آینده تلاشی مضاعف خواهند داشت تا سهمی در اشاعه و ترویج فرهنگ مطالعه داشته باشند.

در پایان مراسم توسط رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با اهدای لوح و هدایا از جوانان نویسنده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اسامی نویسندگان جوان حاضر در جلسه به شرح ذیل می باشد:

-          آناهیتا صادقی متولد ۸۹ نویسنده کتاب «سلام»

-          فاطمه رضوی متولد ۸۱ نویسنده کتاب «پل رهایی»

-          هلیا سلطانی متولد ۸۰ نویسنده کتاب «دفترچه ای که قبل از صاحبش تفحص شد»

-          علیرضا محمدی متولد ۸۰ نویسنده کتاب «فانوس»

-          مهدی برزگر متولد ۸۳ مترجم کتاب «مانند دو دوست عزیز بودیم»

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید