اخبار

به مناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شمیرانات برگزار می‌شود:

پویش مجازی دلنوشته با عنوان «قهرمان من حاج قاسم سلیمانی»

پویش مجازی دلنوشته با عنوان «قهرمان من حاج قاسم سلیمانی»
عبدالرضا علی پناه از برگزاری مسابقه مجازی دلنوشته با عنوان «قهرمان من حاج قاسم سلیمانی» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: هم‌زمان با ایام سالگرد این شهید بزرگوار، مسابقه مجازی دلنوشته با عنوان «قهرمان من حاج قاسم سلیمانی» توسط این اداره برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران هدف از برگزاری این پویش را ترسیم زندگی، سیره و مکتب شهید بزرگ سردار سلیمانی برای نسل جدید عنوان کرد و افزود: رثا و فراق سردار و همچنین ستایش دلاوری و رشادت، سیره، رفتار اخلاقی و رفتار جهادی سردار دل‌ها از موضوعات و محورهای محتوایی این پویش می‌باشد.

ایشان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌بایست آثار خود را در قالب فایل متنی حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۹ به همراه درج کامل اطلاعات فردی و تماس به نشانی پست الکترونیکی shemiranat.tehran@farhangmail.ir ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

وی تأکید کرد: نویسندگان در مقطع سنی ۱۲ تا 18 سال مجاز به شرکت در پویش می‌باشند و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر 2 اثر ارائه کند.

این مقام مسئول در پایان گفت: از افرادی که آثار آن‌ها توسط هیئت‌داوران برگزیده شود تقدیر به عمل خواهد آمد.

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۲
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید