اخبار

به مناسبت اولین سالگرد آسمانی شدن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود:

پویش مجازی شعر «سردار دل‌ها» در شمیرانات

پویش مجازی شعر «سردار دل‌ها» در شمیرانات
مسئول انجمن مفاخر فارسی‌زبان شمیرانات: پویش مجازی شعر «سردار دل‌ها» در شمیرانات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، زهره خسروانی کارشناس ادبی و مسئول انجمن مفاخر فارسی‌زبان شهرستان شمیرانات گفت: در آستانه  فرارسیدن اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی پویش مجازی شعر «سردار دل‌ها» توسط این انجمن و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این پویش را تجلیل از مقام والای شهید حاج قاسم سلیمانی برشمرد و گفت: موضوعات و محورهای محتوایی این پویش شامل: رثا و فراق سردار و همچنین ستایش دلاوری و رشادت، سیره و رفتار اخلاقی و رفتار جهادی سردار دل‌ها می‌باشد.

خسروانی تأکید کرد: اشعار می‌بایست در هیچ کتاب و سوگواره‌ای ارائه نشده باشد و هر شاعر می‌تواند حداکثر 2 اثر ارائه کند و شاعران در تمامی مقاطع سنی و در کلیه قالب‌های شعری مجاز به شرکت هستند.

ایشان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌بایست آثار خود را در قالب فایل متنی حداکثر تا تاریخ 30 دی‌ماه 1399 به همراه درج کامل اطلاعات فردی و تماس به نشانی پست الکترونیکی shemiranat.tehran@farhangmail.ir ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

مسئول انجمن مفاخر فارسی‌زبان شمیرانات در پایان گفت: از افرادی که آثار آن‌ها توسط هیئت‌داوران برگزیده شود تقدیر به عمل خواهد آمد.

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید