اخبار

دومین پویش مجازی موسیقی ویژه ساز گیتار گلاسیک در شمیرانات برگزار می شود

دومین پویش مجازی موسیقی ویژه ساز گیتار گلاسیک در شمیرانات برگزار می شود
انجمن موسیقی شمیرانات با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دومین پویش مجازی موسیقی را در سطح شهرستان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران؛ مهدی کاظمی مسئول انجمن موسیقی شمیرانات با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال خوب هنرجویان موسیقی در برگزاری اولین پویش مجازی موسیقی در شهرستان، بر آن شدیم تا در ایام کرونا دومین پویش موسیقی ویژه هنرجویان ساز گیتار کلاسیک را از طریق فضای مجازی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزاری کنیم.

کاظمی ادامه داد: علاقه مندان می توانند برای دریافت فراخوان به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران به نشانی shemiranat.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را تاریخ ۳۰ آذرماه 1399 اعلام  و اظهار کرد: پس از ارزیابی آثار از برگزیدگان تقدیر و هدایایی به منتخبین اهدا می شود.

شایان ذکر است در اولین پویش مجازی موسیقی که در آغاز شیوع کرونا و از طریق فضای مجازی توسط انجمن موسیقی شمیرانات و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در بهار سال جاری برگزار شد، در بخش پیانو 116 اثر و در بخش تنبک 83 اثر به دبیرخانه این پویش ارسال شد که در تاریخ 2 تیرماه سال جاری مراسم اختتامیه آن به صورت محدود و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن احتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات برگزار شد و از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۳۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید