اخبار

در کارگروه کاهش آسیب‌های اجتماعی شورای فرهنگ عمومی شمیرانات تصویب شد:

تشکیل میزهای مشاوره به‌منظور تحکیم بنیاد خانواده در شمیرانات

تشکیل میزهای مشاوره به‌منظور تحکیم بنیاد خانواده در شمیرانات
میزهای مشاوره به‌منظور کاهش طلاق و تحکیم بنیان خانواده در مساجد، مدارس، حسینیه‌ها و پارک‌ها در شهرستان شمیرانات تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات، کارگروه تخصصی کاهش آسیب‌های اجتماعی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شمیرانات روز سه‌شنبه 27 آبان ماه در امور مساجد شمیرانات و با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این کارگروه متشکل از فرمانداری، امور مساجد، سپاه، شهرداری، اوقاف، تبلیغات اسلامی، بهزیستی، آموزش‌وپرورش و دانشگاه خوارزمی تشکیل شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در این جلسه ضمن تأکید بر تولید محتوا جهت ارائه به دانش آموزان و دانش جویان گفت: آموزش صحیح می‌تواند گام مؤثری در این حوزه باشد و انجام فعالیت‌های فرهنگی و مشاوره‌ای تأثیر فراوانی در کاهش آمار طلاق و تحکیم بنیان خانواده دارد.

علی پناه همچنین استفاده از فضاهای تبلیغات شهری را به‌منظور استفاده از تصاویر، محتوا و پیام‌های تأثیرگذار به‌منظور آگاهی بخشی جامعه در کاهش آسیب‌های اجتماعی را اثربخش خواند.

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر گردید میزهای مشاوره به‌منظور کاهش طلاق و تحکیم بنیان خانواده در مساجد، مدارس، حسینیه‌ها و پارک‌ها تشکیل بشود.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید