اخبار

هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛

برنامه صبح دانایی در شمیرانات برگزار شد

برنامه صبح دانایی در شمیرانات برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: امیدواریم در هفته کتاب و کتاب‌خوانی بتوانیم در ساختن جایگاه کتاب و ارتقاء فرهنگی مؤثر باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه در این جلسه که با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات و ناصری مدیرکل امور کتابخانه‌های استان تهران در کتابخانه شهید باهنر برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، کتاب را همچون چراغی دانست که راه را در زندگی به انسان نشان می‌دهد و هراندازه که انسان با کتاب انس بگیرد زیبایی‌های زندگی را بهتر درک خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم در این هفته بتوانیم در ساختن جایگاه کتاب و ارتقاء فرهنگی مؤثر باشیم.

سید مهدی ساداتی در این جلسه ضمن تبریک هفته کتاب و کتاب‌خوانی و خادمان کتاب، با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب  و کتاب‌خوانی در توسعه  فرهنگی جامعه افزود: امروز کتاب‌خوانی باید به فرهنگ تبدیل شود تا سیمای جامعه رشد کند و بی‌توجهی به کتاب و کتاب‌خوانی پاشنه آشیل جامعه امروز ماست.
فرماندار شمیرانات استفاده از خیران در توسعه کتابخانه‌ها را ثواب بی‌پایان برشمرد و اذعان کرد: مردم با اهدای کتاب‌های خود می‌توانند در توسعه و تجهیز  منابع بسیار نقش داشته باشند و فرهنگ کتاب‌خوانی را در کشور فراگیر کنند.
ناصری مدیرکل کتابخانه‌های استان تهران در ابتدای این جلسه  گفت: فرصت مطالعه با مدیریت زمان افراد  ایجاد می‌شود امروز کتابخانه‌ها با حمایت‌های مجموعه حاکمیتی شهرستان در ریل توسعه قرارگرفته است.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید