اخبار

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پویش کتابخوانی در شمیرانات برگزار می شود

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پویش کتابخوانی در شمیرانات برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: پویش کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان شمیرانات برگزار می شود.

  

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران گفت:  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی یک دوره پویش کتابخوانی با عنوان «یار مهربان» توسط این اداره برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این پویش را  ترویج فرهنگ کتابخوانی درجامعه، به خصوص  در میان جوانان خواند و اظهار داشت: یکی از بهترین روش های ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه برگزاری پویش ها و مسابقات کتابخوانی می باشد که باعث افزایش اطلاعات عمومی مردم می شود.

این مقام مسئول افزود: شرایط شرکت در این پویش به این صورت است که علاقه مندان کتاب هایی را که با موضوع آزاد مطالعه نموده اند به طور خلاصه معرفی می نمایند.

وی گفت: علاقه مندان در تمام مقطع سنی مجاز به شرکت هستند و هر شرکت کننده می تواند حداکثر دو کتاب معرفی نماید.

علی پناه در پایان گفت: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به صورت فایل متنی حداکثر تا تاریخ 30 آبان ماه 1399 به همراه درج کامل اطلاعات فردی و تماس به نشانی پست الکترونیکی shemiranat.tehran@farhangmail.ir ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید