اخبار

به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) برگزار می شود:

پویش کتابخوانی با موضوع محمد پیامبر اخلاق در شمیرانات

پویش کتابخوانی با موضوع محمد پیامبر اخلاق در شمیرانات
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: پویش کتابخوانی با موضوع محمد پیامبر اخلاق در شمیرانات برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران گفت:  همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) پویش کتابخوانی با موضوع محمد پیامبر اخلاق توسط این اداره برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را  گسترش و تعمیق شناخت از فرازهای زندگی و سیره حضرت محمد(ص) بیان کرد و اظهار داشت: یکی از بهترین روش های ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع های دینی و زندگی ائمه اطهار (س) می باشد که باعث افزایش اطلاعات عمومی مردم از مسائل دینی و اعتقادی می شود.

این مقام مسئول افزود: شرایط شرکت در این پویش به این صورت است که علاقه مندان کتاب هایی را که با موضوع پیامبر اکرم ص مطالعه نموده اند به طور خلاصه معرفی می نمایند.

وی افزود: علاقه مندان در تمام مقطع سنی مجاز به شرکت هستند و هر شرکت کننده می تواند حداکثر دو کتاب معرفی نماید.

علی پناه در پایان گفت: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به صورت فایل متنی حداکثر تا تاریخ 30 آبان ماه 1399 به همراه درج کامل اطلاعات فردی و تماس به نشانی پست الکترونیکی shemiranat.tehran@farhangmail.ir ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۰۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید