اخبار

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در اجرای برنامه های فرهنگ ترویج کتابخوانی

تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در اجرای برنامه های فرهنگ ترویج کتابخوانی
در آئین رونمایی از کتاب فصل شعر و تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، در مراسم آئین رونمایی از کتاب فصل شعر، تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی و افتتاح نمایشگاه تصویر شاعرانه، از عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات در راستای اجرای برنامه های فرهنگ ترویج کتابخوانی چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی با ایده های نوآورانه توسط احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تقدیر شد.

آئین رونمایی از کتاب فصل شعر، تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی و افتتاح نمایشگاه تصویر شاعرانه با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، غلامرضا سپهری استاد و رئیس انجمن خوشنویسان تهران بزرگ و جمعی از شاعران و علاقمندان حوزه شعر و ادب در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم، احد جاودانی ضمن خیر مقدم به حاضرین، تبریک هفته دفاع مقدس و تشکر از برگزار کنندگان برنامه، به موقعیت خاص کشور به جهت شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: شرایط کنونی ما را بر آن داشته است تا برگزاری برنامه های فرهنگی هنری را بصورت مجازی و یا بطور محدود با فاصله گذاری برگزار نمائیم .

وی در این مراسم اظهار داشت: به یقین یکی از وظایف اصلی متولیان فرهنگی، ایجاد بستر و زمینه های بروز و ظهور استعدادها و آثار ادبی و هنری و معرفی صاحبان آنها به جامعه است.

جاودانی به فعالیت هایی همچون جام باشگاههای کتاب، جشنواره دوستدار عشایر و پایتخت کتاب در سطح استان تهران اشاره کرد و گفت: سال گذشته زحمات زیادی در این حوزه ها صورت پذیرفت و اقدامات خوبی انجام شد.

گفتنی است در ادامه این مراسم به بهانه پاسداشت شعر و ادب از جمعی از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی در بخش های مختلف تقدیر و قدردانی شد.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید