اخبار

تقدیر از برگزیدگان مسابقه قرآنی رمضان در شمیرانات

تقدیر از برگزیدگان مسابقه قرآنی رمضان در شمیرانات
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از برگزیدگان مسابقه قرآنی ماه رمضان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات، عبدالرضا علی پناه روز یکشنبه 2 شهریور همزمان با آغاز هفته دولت و در آستانه روز کارمند در مراسمی که با حضور کارکنان این اداره برگزار شد، از برگزیدگان مسابقه قرآنی تجلیل و با اهداء لوح و هدایا از ایشان تقدیر به عمل آورد.

گفتنی است در ایام ماه مبارک رمضان و به منظور ترویج فرهنگ قرآنی علاوه بر قرائت روزانه قرآن مجید توسط کارکنان که در فضایی معنوی برگزار شد، واحد فرهنگی این اداره به منظور آشنایی بیشتر کارکنان با این کتاب ملکوتی اقدام به برگزاری مسابقه کتبی قرآن نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با اشاره به اینکه اینگونه مسابقات در راستای ترویج فرهنگ قرآنی اسلامی است افزود: یکی از اهداف و ابعاد قرائت این کتاب الهی بهره مندی از سفره قرآن کریم است و ما باید با عمل نشان دهیم که پیرو آن هستیم و مفاهیم قرآنی را در تمامی مراحل زندگی عملیاتی نمائیم.

وی با تاکید بر کاربردی کردن قرآن و آموزه های آن در زندگی اظهار داشت: قرآن کتاب زندگی و انسان سازی است و ابعاد و روشهای زندگی و آموزه های دینی در آن مشخص شده است. امیدواریم با گام نهادن در این راستا همه مروج قرآن کریم باشیم و به کمک آن تدابیر زندگی را یافته و پیاده نمائیم.


۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید