اخبار

در نشست هیئت های مذهبی رودبارقصران در آستانه ماه محرم عنوان شد

علی پناه: مراسم ایام محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در رودبار قصران برگزار می شود.

علی پناه: مراسم ایام محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در رودبار قصران برگزار می شود.
نشست همسان سازی مراسم عزاداری سرور آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور مسئولین شهرستانی و هیئت امنای حسینیه ها و مداحین رودبارقصران در سالن شهدای اوشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران؛ عبدالرضا علی پناه در حاشیه این نشست گفت: مراسم ایام محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بخش رودبار قصران و همچنین دیگر نقاط شهرستان شمیرانات برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات افزود: امید است اکنون که در آستانه ایام عزاداری سید و سالار شهیدان هستیم، با توکل به پروردگار حکیم و مدد از حضرت اباعبدالله ­الحسین(ع) و به تأسی از مکتب عاشورا که مکتب ایثار و فداکاری است همت والای خویش را در جهت ارائه هرچه بیشتر کمک­ ها به مردم عزیز آسیب­ دیده از این بیماری منحوس به کار بندیم و با بهر ه­گیری از همه ظرفیت های فرهنگی، تبلیغی و رسانه ­ای به منظور ایجاد بسترهای مناسب در این عرصه بکوشیم.

در این جلسه مقرر شد هیئات مذهبی بخش رودبار قصران نهایت همکاری را برای اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا داشته باشند.

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید