اخبار

در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان شمیرانات عنوان شد:

عبدالرضا علی پناه: عشق به اطلاع رسانی از ویژگی های بارز خبرنگاران است

عبدالرضا علی پناه: عشق به اطلاع رسانی از ویژگی های بارز خبرنگاران است
در مراسمی با حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از خبرنگاران فعال در این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، روز سه شنبه 21 مردادماه با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار و عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز خبرنگار با هدا لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران فعال در شهرستان شمیرانات تقدیر شد.

در ابتدای جلسه علی پناه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: این روز خجسته را به خبرنگاران پرتلاش تبریک و تهنیت عرض میکنم و از حمایت های فرماندار در این عرصه تشکر میکنم.

وی افزود: عشق به اطلاع رسانی از ویژگی های بارز خبرنگاران است؛ خبرنگاری تنها شغل نیست؛ هنر، عشق، طلوع حقیقت و بیان لبهای خاموش کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صدا است تا قلم بهانه ای شود برای افکار جویندگان حقیقت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات گفت: خبرنگاران به عنوان گوش و چشم بینای جامعه رسالت پیگیری مطالبات مردمی و نماینده افکار عمومی را دارند و لازم است از این قشر به نحو شایسته تجلیل به عمل آید.

این مقام مسئول با اشاره به حمایت از خبرنگاران خاطر نشان کرد: افراد فعال در حوزه خبر می توانند در سامانه ای­­رسانه اقدام به ثبت نام کنند و این اداره آمادگی دارد تا پیگیر مشکلات این عزیزان در خصوص بیمه خبرنگاری باشد.

 در ادامه فرماندار شهرستان ضمن تبریک این مناسبت اظهار داشت: ما خبرنگاران را مشاوران امین خود می‌دانیم و از مدیران شهرستان نیز خواسته‌ایم ضمن تکریم اصحاب رسانه ارتباط خوب و حرفه‌ای با آنان داشته باشند چرا که این قشر چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای شهروندان جامعه که مسئولان در قبال آنها وظیفه دارند، تلقی می‌شوند.
وی افزود: حکومت کشور ما بر مبنای دموکراسی است و این بدان معناست که خط قرمزی با مردم وجود ندارد و تصمیمات بایستی در اتاق شیشه‌ای گرفته شود. خبرنگاران می‌توانند همه موارد را مورد انتقاد سازنده قرار دهند و هیچ‌کس از این افراد که پرچمدار هستند، شایسته‌تر نیست و مسئولان نیز می‌توانند راحت و بی‌پرده مسائل را با آنها مطرح کنند.

در پایان جلسه با اهدا لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران فعال در شهرستان شمیرانات تقدیر شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید