اخبار

در جلسه نقد کتاب به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

علی پناه: امروز آگاه سازی جوانان و نوجوانان در خصوص آسیب های ناشی از اعتیاد یک ضرورت است.

علی پناه: امروز آگاه سازی جوانان و نوجوانان در خصوص آسیب های ناشی از اعتیاد یک ضرورت است.
به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، محفل ادیبانه ای در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار شد و کتاب «اعتیاد نوجوانی» مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات، سالن جلسات این اداره روز یکشنبه 1 تیرماه میزبان جمعی از علاقه مندان به ادبیات فارسی بود تا به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر به نقد و بررسی کتاب اعتیاد نوجوانی بپردازند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در این نشست گفت: امروز آگاه سازی جوانان و نوجوانان در خصوص آسیب های ناشی از اعتیاد یک ضرورت است و بوسیله هنر و آگاهی بخشی می توان جوانان و نوجوانان را از آسیب های اعتیاد مصون بداریم.

علی پناه در ادامه افزود: شناخت دنیای جوانان و نوجوانان به منظور مبارزه و پیشگیری از اعتیاد می تواند راهکاری مناسب باشد و نقش خانواده در این مقوله بسیار تاثیرگذار است.

وی همچنین بیان داشت: برقراری ارتباط خوب و صمیمانه با فررندان مهارت اساسی است که به سالم نگه داشتن فرزندان از اعتیاد و به استحکام و ثبات خانواده کمک می کند.

همچنین در این جلسه کتاب­ های پیشگیری از رفتارهای پر خطر، پرورش کودکان شاد و دارای اعتماد به نفس و همچنین کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان معرفی شد.  

شایان ذکر است این مراسم به همت انجمن ادبی مفاخر فارسی زبان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار گردید.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید