اخبار

به مناسبت روز زن و مقام مادر برگزار شد:

تجلیل از بانوان کارمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات

تجلیل از بانوان کارمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات به مناسبت سالروز ولادت مادر عشق، آفتاب هستی بخش عالم، حضرت فاطمه الزهرا (س)، روز زن و روز مادر از بانوان کارمند در این اداره تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات به مناسبت میلاد با سعادت و سراسر نور بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر از بانوان کارمند این اداره تجلیل کرد.

علی پناه در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت خجسته سالروز ولادت حضرت صدیقه ی کبری، فاطمه زهرا (س) که روز زن بدان مزین شده اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه کامل اخلاق و پاکدامنی است و بانوان مسلمان بایستی با بهره برداری از الگوهای ناب اسلامی و فضائل اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در مسیر زندگی سالم، تأثیرگذاری در خانواده و جامعه داشته باشند.
وی در ادامه افزود: نقش زن در خانه و جامعه بسیار مهم و اساسی است و لذا هرکس تا حد توان و جایگاه خود بایستی اقدام عملی نماید و خانواده و جامعه خود را به حداکثر رشد و تعالی برساند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در این اداره به گوشه ای از توانمندی های آن ها در امورات اداری و تخصصی پرداخت و در پایان این مراسم از ایشان تجلیل بعمل آورد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید