اخبار

به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد:

افتتاح نمایشگاه نقاشی «آفتابگردان» در اداره ارشاد شمیرانات

افتتاح نمایشگاه نقاشی «آفتابگردان» در اداره ارشاد شمیرانات
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار هنرمند مجسمه ساز و نقاش، محمد حسن طاهری در نگارخانه کمال الملک اداره ارشاد اسلامی شمیرانات افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات، طی مراسمی که صبح روز دوشنبه 14 بهمن ماه در نگارخانه کمال الملک این اداره برگزار شد، نمایشگاهی از کارهای نقاشی محمد حسن طاهری با عنوان «آفتابگردان» با حضور رئیس اداره ارشاد اسلامی و جمعی از دوستداران هنر نقاشی افتتاح گردید.

طاهری در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت:  آثاری که در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد در سبک های مدرن و نقاشیخط است که با تکنیک های اکرلیک، رنگ روغن و اکولین ترسیم شده است.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به مصادف شدن این ایام با برگزاری نمایشگاه، سعی شده است تا آثاری با موضوعات شمسه، طلیعه نور و اسمءالحسنی به نمایش گذاشته شود.

شایان ذکر است محمد حسن طاهری از کودکی به فعالیت های هنری مشغول بوده و با چهل و پنج سال سابقه در رشته ­های گرافیک، نقاشی و مجسمه ­سازی با مدرک کارشناسی ارشد تصویرسازی، بیش از 20 نمایشگاه انفرادی و 50 نمایشگاه جمعی برگزار کرده است.

علاقمندان می توانند برای تماشای آثار این هنرمند تا تاریخ 21 بهمن ماه در ساعات اداری به محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات مراجعه نمایند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۲۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید