اخبار

با حضور بیش از 200 داوطلب برگزار شد؛

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شمیرانات

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شمیرانات
آزمون سراسری قرآن و عترت با حضور بیش از 200 داوطلب صبح روز جمعه 11 بهمن ماه همزمان با کل کشور در شهرستان شمیرانات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران آزمون سراسری قرآن و عترت با همکاری اداره ارشاد اسلامی و معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور 209 داوطلب در دبیرستان پسرانه جلال آل احمد منطقه یک تهران برگزار شد.
رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات ضمن اعلام خبر فوق گفت: آزمون سراسری قرآن و عترت با موضوعات ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت (ع)، حفظ قرآن کریم، سبک زندگی و سیره معصومین(ع) و روخوانی قرآن کریم در دو بخش خانم ها و آقایان و در رده های سنی مختلف و با حضور ۲۰۹ داوطلب همزمان با کل کشور در شمیرانات برگزار شد.
علی پناه افزود: ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه برای فراگیری معارف قرآن و عترت و نیز آموزش‌های قرآن و عترت در مؤسسات و مراکز قرآنی، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه های سنی نوجوانان و جوانان و به‌روزرسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی در رشته‌های مختلف آموزش قرآن و عترت، از اهداف برگزاری این آزمون است.
وی همچنین گفت: اسامی قبول شدگان این آزمون در سایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام می شود.
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید