اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران:

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شمیرانات برگزار می شود

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شمیرانات برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در این شهرستان خبر داد و گفت: 11 بهمن همزمان با کل کشور این آزمون در شمیرانات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه اظهار داشت: هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت با همکاری معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با موضوعات ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت (ع)، حفظ قرآن کریم، سبک زندگی و سیره معصومین(ع) و روخوانی قرآن کریم در دو بخش خانم ها و آقایان و در رده های سنی مختلف و با حضور 209 داوطلب در شمیرانات برگزار می شود.

علی پناه گفت: ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه برای فراگیری معارف قرآن و عترت و نیز آموزش‌های قرآن و عترت در مؤسسات و مراکز قرآنی، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه های سنی نوجوانان و جوانان و به‌روزرسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی در رشته‌های مختلف آموزش قرآن و عترت، از اهداف برگزاری این آزمون است.

وی در پایان افزود: آزمون قرآن و عترت در شمیرانات همزمان با سراسر کشور در صبح روز جمعه 11بهمن ماه در دبیرستان آیت اله امام موسی صدر منطقه یک برگزار خواهد شد.

۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید