اخبار

پاسداشت کتاب و کتابخوانی در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات

پاسداشت کتاب و کتابخوانی در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات
به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و پاسداشت کتاب و کتابخوانی برنامه نشست دوستدار کتاب با حضور علاقه مندان و فعالان این حوزه در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران در راستای تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی و با هدف اجرای فعالیت های گروهی و جذب مشارکت فعالان حوزه کتاب نشست دوستدار کتاب در این اداره برگزار شد.

در این نشست که با حضور اعضای انجمن مفاخر فارسی زبان، شاعران لواسان  و علاقه مندان و فعالان حوزه کتاب تشکیل شده بود، حاضران در جلسه ضمن معرفی آخرین آثار مطالعه شده به توضیح و نقد آن ها پرداختند و با خوانش پاره ای از کتاب مباحثی چون فواید و آثار مثبت به جا مانده از مطالعه اثر و افزایش همدلی و فهم تجربه حسی دیگران به واسطه مطالعه کتاب خوب را مورد بررسی قرار دادند.

همچنین فواید شگفت انگیز چند دقیقه مطالعه در روز برای زندگی بهتر و رسیدن به دنیاهای جدید، سلامت روح و جسم و تقویت ذهن از دیگر مباحث این نشست بود.

در پایان این نشست که در روز شنبه 2 آذرماه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار گردید، از فعالان برتر و برگزیدگان کتابخوانی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است اهدای کتاب به انجمن های ادبی شهرستان شمیرانات نظیر انجمن های شعر باران، شاعران لواسان، قلم رودبارقصران، دلها، خامه، مفاخر فارسی زبان و شعر اوین از دیگر فعالیت های انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات در هفته کتاب بود.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید