اخبار

راهیابی دونمایش از شمیرانات به جشنواره تاتر استان تهران

راهیابی دونمایش از شمیرانات به جشنواره تاتر استان تهران
شهرستان شمیرانات با دو نمایش "گرگها کراوات نمی زنند" و "پنهان خانه پنج در" مجوز حضور در بیست و چهارمین جشنواره تاتر استان تهران را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، هیئت بازبینی دو نمایش "گرکها کراوات نمی زنند "و "پنهان خانه پنج در" از 5 نمایش ارائه شده از این شهرستان را شایسته حضور در جشنواره تاتر استان سال جاری دانستند.

نمایش های "گرگها کراوات نمی زنند" به نویسندگی و کارگردانی عادل عزیز نژاد و "پنهان خانه پنج در" به کارگردانی آرش فلاحت پیشه توانستند در رقابت با 70 نمایش از 16 شهرستان استان در کنار 8 نمایش دیگر از شهرستانهای ری ، قدس ، دماوند، اسلامشهر ، پاکدشت ، رباط کریم ، و شهریار به جشنواره امسال راه یابند.

عادل عزیز نژاد در دو سال متوالی گذشته توانسته  بود با نمایش های "مزون" و "یک خانواده محترم" از شهرستان شمیرانات به جشنواره استانی راه یابد و جوایزی نیز بدست آورد.

آرش فلاحت پیشه بازیگر ، کارگردان و مدرس تئاتر تاکنون در سریالهای مختلف از جمله "برادر جان" و بوی باران" نقش آفرینی کرده و در فیلم سینمایی محمد رسول ا.... در نقش ابرهه ظاهر شده است .

بیست و چهارمین جشنواره تاتر استان تهران از هشتم تا یازدهم آبان ماه برگزار میگردد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید