اخبار

اهدای کتاب از سوی اداره ارشاد اسلامی شمیرانات به فرهنگسرای تهران

اهدای کتاب از سوی اداره ارشاد اسلامی شمیرانات به فرهنگسرای تهران
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، کتابهایی با موضوعات علمی ، آموزشی و سرگرمی در رده کودک و نوجوان از سوی اداره ارشاد اسلامی شمیرانات به فرهنگسرای تهران اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران با توجه به بیست و ششمین دوره هفته کتاب و درخواست فرهنگسرای تهران ، تعداد قابل توجهی کتاب به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی  در رده سنی کودک و نوجوان توسط این اداره به فرهنگسرای تهران واگذار شد.

سیدحسن صفوی رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات در این باره گفت: همکاری های فرهنگی از جمله اهدای کتاب ، نشستهای ادبی ، جشنواره های مختلف در حوزه های فرهنگ و ادب مدتهاست که بین این دو مرکز فرهنگی برقرار است و اهدای کتابهای مذکور در همین رابطه صورت گرفته است.

وی با اشاره به لزوم مشارکت و استفاده از امکانات و مقررات همه مراکز فرهنگی جهت نیل به افزایش سرانه مطالعه تصریح کرد: استفاده از توان فکری و اجرایی تمامی دست اندرکاران حوزه کتاب برای ترغیب بیشتر مردم به کتابخوانی یک الزام است و آگاهی بخشی در این زمینه می تواند بر جمعیت کتابخوان جامعه بیفزاید.

وی همچنین افزود: شهر دوستدار کتاب عنوان برنامه ای بود که توسط فرهنگسرای تهران در روز دوشنبه 28 آبان ماه در محل فرهنگسرا برگزار گردید و کتابهای اهدایی در اختیار مدعوین و شرکت کنندگان این برنامه گذاشته شد.

 

 

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید