اخبار

اکران فیلم "محمد رسول الله (ص)" در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات

اکران فیلم  "محمد رسول الله (ص)"  در اداره ارشاد اسلامی شمیرانات
برجسته ترین اثر سینمایی مجید مجیدی با نام محمد رسول الله(ص) امروز در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی شمیرانات به نمایش در آمد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران فیلم بلند سینمایی محمد(ص) ساخته مجید مجیدی سینماگر نام آشنای کشورمان روز سه شنبه 15 آبان ماه در سالن اجتماعات این اداره اکران شد.

 پیش از نمایش فیلم راجع به فیلمنامه، عوامل ساخت، نحوه بازخورد و استقبال بینندگان از فیلم و دیگر موارد اطلاعات کامل در اختیار حضار قرار گرفت و در فواصل پخش فیلم نیز توضیحات لازم برای بینندگان ارائه شد. کیفیت مناسب موسیقی، تصویر برداری و زوایا و نحوه حرکت دوربین از جمله برتری های فیلم عنوان شد و متقابلا آشفته بودن فیلمنامه و فقدان هویت کاراکترهای آن به عنوان نقاط ضعف فیلم ذکر گردید.

همچنین کپی برداری از سکانس های هالیوودی و فقدان سخن برای مخاطب غیر مسلمان نیز از دیگر ضعف ها عنوان گردید ولی در مجموع از این فیلم به عنوان اثری فاخر و برجسته برای سینمای ایران یاد شد.

گفتنی است فیلم محمد رسول الله(ص) زندگی پیامبر اکرم(ص) از زمان تولد تا 12 سالگی ایشان را به تصویر می کشد و در آینده مراحل بعدی زندگی آن بزرگوار در قاب سینما خواهد نشست.

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۴۵

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید