اخبار

همکاری اداره ارشاد اسلامی شمیرانات با موزه زمان در حوزه نمایش

همکاری اداره  ارشاد اسلامی شمیرانات با  موزه زمان  در حوزه نمایش
رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات به منظور همکاری در اجرای تاتر از سالن نمایش موزه زمان(ساعت) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات به منظور فعالیت های مشترک و تبادل امور فرهنگی در حوزه تاتر ، سالن نمایش موزه زمان مورد بازدید سید حسن صفوی رئیس این اداره و هیئت همراه قرار گرفت و در این مورد با خواجه وند رئیس موزه زمان نشستی برگزار گردید.

صفوی در این دیدار ضمن تاکید بر مسئولیت اداره ارشاد اسلامی در قبال هنرمندان حوزه تاتر و نمایش گفت : به منظور فراگیر شدن هنرهای نمایشی و جذب مخاطب بیشتر در این عرصه، در نظر داریم تا سالن های کوچک نمایش شهرستان را با همکاری مشترک با دستگاههای مختلف فرهنگی رصد نماییم و اجرای نمایش در اینگونه سالن ها را افزایش دهیم.

وی با توجه به  سبقه فرهنگی شهرستان شمیرانات پیرامون تاتر و هنرهای نمایشی افزود: ساختار، بافت و سابقه فرهنگی شهرستان در حوزه نمایش و تعزیه و اقبال خوب دوستداران هنرهای نمایشی از اجراهای فاخر و پرمحتوا، حکایت از توفیق در این امر می کند.

سپس رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات وهیئت همراه از بخش های مختلف موزه زمان که بخشی از آن در حال مرمت بود بازدید کردند و مقرر شد تا درنشست بعدی تفاهم نامه ای در این رابطه تنظیم و به امضا برسد.

این دیدار روز یکشنبه 13 آبان ماه صورت گرفت.

 

 

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
اداره ارشاد اسلامی شمیرانات |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید